В Іршаві провели районні змагання зі спортивного рибальства для фізично обмежених осіб (ВІДЕО)

1 24 2 7958243. змагання

В Іршаві вже вп’яте провели районні змагання зі спортивного рибальства для фізично обмежених осіб. З десяток учасників озброївшись гачком та вудкою мали чітке завдання: піймати трофейну рибину і наловити найбільше, повідомляє m-studio.net.ua.

Виконавши рибальський ритуал Михайло, один з учасників змагання, використовує всі свої навички та терпіння аби перемогти у цьогорічному турнірі. Хоч з ранку покльов і не задався, втім чоловік не втрачає надії на трофейну рибину.

Подібні змагання серед інвалідів проводять щороку. Тут представлені майже всі села району. Загалом свої снасті в озеро закинуло 11 учасників.

Хоч учасники і мають певні фізичні вади, втім це не завада отримувати повноцінне задоволення від справжнього чоловічого відпочинку.

Петро з Сільця, який 5-ий рік поспіль рибалить на цих змаганнях сподівається перевершити свій минулий показник. Того року він зайняв друге місце. Тепер хоче взяти суддів кількістю.

За правилами змагання рибалили всього дві години. Опісля настав час контрольного зважування.

Хоч цього року і не було трофейних уловів і найбільший кількісний показник це ледь кілограм, втім учасники отримали задоволення. Як і годиться після зважування рибу відпускали у воду, аби вже більшою зловити її наступного року. Змагання пройшли за підтримки народного депутата Павла Балоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*