У Франківську змагалися діти з особливими потребами

1 14 1 DSC 02531 2. особливими потребами

1 14 1 DSC 02531 1

12 січня в Івано-Франківську в міському фізкультурно-оздоровчому центрі для людей з обмеженими можливостями (вул. Симоненка, 3-в) відбулися зимові міські спортивні ігри серед молоді з особливими потребами, повідомляє “Галицький кореспондент”.

У змаганнях взяли участь 16 дітей з різними нозологіями, які навчаються у міському центрі «Дивосвіт» та територіальному об’єднанні інвалідів зору. Молодь змагалася у чотирьох дисциплінах, а саме – човниковий біг, дартс, стрибки в довжину, а також кидки кілець на влучність. Після завершення всі учасники отримали грамоти, медалі та солодкі призи.

«Ці діти проходять фізичну реабілітацію на базі спортивного центру для дітей з особливими потребами. Загалом у цьому залі займаються чотири групи дітей Це підлітки, в яких або слабкі нижні чи верхні кінцівки, або серцево-судинна система, в декого – є вади інтелекту», – розповіла начальник Івано-Франківського міського центрі з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт» Марія Василюк.

За її словами минулого року серед дітей з особливими потребами проведено три спортивні заходи, цьогоріч – це перший старт.

«Будемо планувати хоча б кожного місяця проводити спортивні змагання з різними віковими групами та нозологіями. В добрий час сказати, цього року нам дещо збільшили фінансування, відтак ми будемо більш активно сприяти дітям з обмеженими можливостями», – каже начальник міського «Інваспорту».

Андрій Менів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*