Прес-реліз: День бігу Спеціальної Олімпіади України на НСК «Олімпійській»

1 11 7 8524593 1 2. спеціальна олімпіада, інвалідів

Відкритий регіональний турнір з легкої атлетики
серед спортсменів з відхиленнями у розумовому розвитку

1 11 7 8524593 1

14 липня 2016 р. Спеціальна Олімпіада України (СОУ) проводитиме День бігу СОУ – Відкритий регіональний турнір з легкої атлетики на головній спортивній арені країни – НСК «Олімпійський» в Києві.

З 10.00 до 12.00 відбудуться змагання з бігу на 100 і 800 метрів. 30 легкоатлетів СОУ з 6 областей країни боротимуться за медалі і покажуть свою мужність та прагнення до перемоги.

«Я прагну перемогти, але якщо
не зможу перемогти, то буду
завзятим у цій спробі».

Клятва спортсмена Спеціальної Олімпіади

Переможці турніру отримають нагороди і претендуватимуть на включення до складу Національної збірної команди СОУ. Подарунком для учасників стане не тільки відвідування найбільшого в України стадіону, де тренуються та виступають найкращі легкоатлети України, а й екскурсія в музеї НСК «Олімпійський».

Спеціальна Олімпіада України запрошує всіх бажаючих та представників ЗМІ приєднатися та підтримати наших спортсменів!

ВАЖЛИВЕ: Для відвідування заходу потрібна попередня акредитація за телефоном 0681000500.

1 11 7 8524594 2

Підтримка змагань: бігова спільнота TOP RUNNERS (організатор KYIV EURO MARATHON)

Для редакції:

Спеціальна Олімпіада – це міжнародна благодійна організація, що проводить впродовж року тренування та змагання з 29 олімпійських видів спорту для дітей та дорослих з відхиленнями в розумовому розвитку по всьому світі. СО була заснована 1968 року сестрою президента США Дж. Ф. Кеннеді пані Юніс Кеннеді фШрайвер і опікується понад 4 мільйонами спортсменів у 170 країнах світу.

Спеціальна Олімпіада України – всеукраїнська громадська неприбуткова організація інвалідів, акредитована Special Olympics Int., найчисельнішою міжнародною спортивною організацією інвалідів у світі, визнаною неурядовим членом ООН. Рух Спеціальної Олімпіади в Україні започатковано в 1991 році, і зараз це впливова організація, яка об’єднує 19 000 спортсменів в 20 регіонах країни.

Мета Спеціальної Олімпіади – організація та проведення впродовж року тренувань та змагань з олімпійських видів спорту для дітей та дорослих з відхиленнями у розумового розвитку, надаючи їм постійну можливість вдосконалювати свою фізичну форму, проявляти мужність, отримувати відчуття радості та розділяти свої досягнення зі своїми сім’ями та іншими членами суспільства. Спеціальна Олімпіада працює для інвалідів незалежно від рівня їх розумових та фізичних можливостей, для створення стимулів особистого зросту кожної особи, можливості розвивати свої здібності, покращувати стан здоров’я та долати перешкоди, з якими стикаються люди з відхиленнями у розумовому розвитку в повсякденному житті.

Більше інформації про Спеціальну Олімпіаду України можна отримати на тримати на сайті www.specialolympics.org.ua. Сайт Міжнародної Спеціальної Олімпіади www.specialolympics.org.

Контакти: Олена Карпухіна, директор з організаційного розвитку СОУ, | +38 068 1000 500

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*