Чотири нагороди і світовий рекорд. Як виступила Україна у передостанній день Паралімпіади

Чотири нагороди і світовий рекорд. Як виступила Україна у передостанній день Паралімпіади. паралимпиада, паралімпійські ігри, медаль, рекорд, спортсмен

Чотири нагороди і світовий рекорд. Як виступила Україна у передостанній день Паралімпіади. паралимпиада, паралімпійські ігри, медаль, рекорд, спортсменНПКІС

Усі результати України в 11-й змагальний день, повідомляє Суспільне.

У Токіо пройшов передостанній змагальний день Паралімпійських Ігор. Уперше з моменту початку Паралімпіади він відбувся без фіналів у плаванні – вчора відбулися заключні запливи у цьому виді спорту.

Для України 11-й змагальний день Паралімпіади-2020 пройшов у чотирьох видах спорту. Українці були представлені у легкій атлетиці, кульовій стрільбі, каное-спринті та тхеквондо.

У 11-й змагальний день Паралімпіади-2020 Україна вдруге закінчила виступи без золотих нагород у Токіо. Загалом українці виграли чотири медалі.

Володарями медалей України у передостанній змагальний день стали бігуни Ігор Цвєтова та Оксана Ботурчук, веслувальниця Марина Мажула, а також стрілець Василь Ковальчук.

Для Оксани Ботурчук “срібло” у фіналі 200-метрівки стало особливим – десята медаль на Паралімпійських Іграх. І третя срібна саме на Іграх у Токіо.

Світовий рекорд встановила метальниця списа Яна Лєбєдєва. Хоча вона посіла лише восьме місце у фіналі, вона виступала у сильнішому для себе класі F54. А серед спортсменів із класом F53 результат Лєбєдєвої є новим світовим рекордом.

Як виступила Україна у передостанній день Паралімпіади-2020

Кульова стрільба

  • “бронза”: Василь Ковальчук (пневматична гвинтівка, мікст, 50 метрів, клас SH2)

Каное-спринт

  • “срібло”: Марина Мажула (байдарка-одиночка, 200 метрів, клас KL1)
  • 5-е місце: Наталя Лагутенко (байдарка-одиночка, 200 метрів, клас KL2)

Легка атлетика

  • “срібло”: Ігор Цвєтов (біг на 200 метрів, клас – T35), Оксана Ботурчук (біг на 200 метрів, клас – T12)
  • 8-е місце: Яна Лєбєдєва (метання списа, клас – F53)

Тхеквондо

  • 5-е місце: Юлія Липецька (понад 58 кг, клас – K44)

Євген Мороз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*