Ігор Жданов: Випуск марки на честь переможців Паралімпіади-2018 – чудова нагода відзначити здобутки українських паралімпійців

Ігор Жданов: Випуск марки на честь переможців Паралімпіади-2018 – чудова нагода відзначити здобутки українських паралімпійців. марка, паралимпиец, підсумок, спортсмен, інвалідність, indoor, person, wall, clothing, suit, smile, ceiling, human face, computer, man. Valeriy Sushkevych et al. sitting at a desk

Ігор Жданов: Випуск марки на честь переможців Паралімпіади-2018 – чудова нагода відзначити здобутки українських паралімпійців. марка, паралимпиец, підсумок, спортсмен, інвалідність

6 грудня у Мінмолодьспорту відбулось урочисте погашення пам’ятної марки, присвяченої яскравому успіху українських паралімпійців на ХІІ зимових Паралімпійських іграх 2018 року.

З такою непересічною подією паралімпійську спортивну родину привітав Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов. «Це чудова нагода ще раз відзначити наших паралімпійців й усіх осіб з інвалідністю, які займаються спортом. Мені дуже приємно привітати вас із цією подією і відзначити, що протягом 2015-2018 рр. українськими паралімпійцями було завойовано – 392 медалі, з яких 132 – медалі найвищого гатунку, 121 срібна та 139 бронзові медалі. Це прекрасний успіх», – підкреслив урядовець.

«Окрім вітань, абсолютно щиро бажаю вам подальших перемог. Буду й надалі все робити, аби паралімпійський спорт розвивався та підтримувати паралімпійців, дефлімпійців, всіх, хто займається спортом осіб з інвалідністю».

За словами Ігоря Жданова, у межах продовження політики безбар’єрності наразі вже дано доручення, щодо доповнення інформаційних табличок в Мінмолодьспорту шрифтом Брайля. Міністр також звернувся до ПАТ «Укрпошта» з проханням надати спонсорську допомогу національній паралімпійській та дефлімпійській збірним командам України.

«Нещодавно, я написав на ваше керівництво відповідного листа. Станьте спонсором і спортсмени будуть дякувати вам, нести переможний український прапор та бренд «Укрпошти» в усьому світі»,- закликав Ігор Жданов.

Президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич розповів, що ініціатором випуску марки стало ПАТ «Укрпошта». На ній зображено чемпіонів та призерів національної паралімпійської збірної команди України, які цього року в Пхьончхані вибороли 22 високі нагороди для України. Дизайн марки розробив директор медіацентру НКСІУ Євгеній Дорошенко разом зі своєю командою.

«Цей захід стане для Національного комітету спорту інвалідів України своєрідним яскравим підведенням підсумку року, що минає, та налаштуванням паралімпійців-зимників на новий спортивний сезон-2018/2019, який незабаром розпочнеться», – наголосив Валерій Сушкевич.

Як відзначив перший заступник генерального директора ПАТ «Укрпошта» Олександр Перцовський, марку на честь українських паралімпійців підприємство виготовило вперше. Її наклад складає 130 тисяч примірників.

«Відповідаючи на питання – це марка і що з того? Дуже принципово, що марка розійдеться кожному в руки, по всьому світу. Люди, які будуть надсилати листи, новорічні листівки, бандеролі побачать обличчя, інформацію про наших паралімпійців. І ці досягнення може надихнути кожного».

Участь в урочистостях також взяли заслужений майстер спорту України, багаторазова чемпіонка та призер кількох зимових Паралімпіад з лижних перегонів та біатлону, Герой України, найкраща спортсменка Паралімпіади-2006 Олена Юрковська та представники національних паралімпійських та дефлімпійських збірних команди України з різних видів спорту.

Міністерство молоді та спорту України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*