Спортсмени Полтавщини завоювали 41 золоту медаль на відкритому чемпіонаті області з плавання

Спортсмени Полтавщини завоювали 41 золоту медаль на відкритому чемпіонаті області з плавання. полтавщина, плавання, спортсмен, чемпіонат області, інвалідність

21 плавець із Полтавщини завоював 41 золоту медаль на відкритому чемпіонаті області з плавання серед спортсменів з інвалідністю пам’яті Олександра Дяченка. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

Змагання провели в полтавській «Акварені». Наші спортсмени плавали на дистанціях 50, 100, 200 та 400 метрів брасом, батерфляєм, на спині та вільним стилем. Переможці візьмуть участь у чемпіонатах України.

«Золото» завоювали:

50 м вільний стиль: Денис Остапченко, Юрій Шенгур, Євгеній Мандрика, Юрій Божинський, Сергій Шевцов, Ілля Яременко, Олексій Вірченко.

50 м брас: Борис Нікіфоров, Даниїл Бєлий, Сергій Шевцов.

50 м на спині: Поліна Черняєва, Дмитро Виноградець, Юрій Шенгур, Євгеній Мандрика, Юрій Божинський, Ярослав Денисенко, Олексій Вірченко, Костянтин Лютий.

50 м батерфляй: Євгеній Богодайко, Едуард Городянин.

100 м на спині: Анна Суліз, Поліна Кузьменко, Анастасія Білько, Поліна Черняєва, Юрій Шенгур, Євгеній Мандрика, Едуард Городянин.

100 м батерфляй: Ярослав Денисенко, Олексій Вірченко.

100 м брас: Євгеній Богодайко, Бабець Володимир.

100 м вільний стиль: Анна Суліз, Анастасія Білько, Юрій Шенгур, Євгеній Мандрика, Сергій Шевцов, Ярослав Денисенко, Олексій Вірченко.

150 м комплексне плавання: Денис Остапченко.