Волинські паралімпійські спортсмени показали тренування в умовах карантину (ФОТО)

Волинські паралімпійські спортсмени показали тренування в умовах карантину (ФОТО). волинь, змагання, карантин, спортсмен, тренування

Волинські паралімпійські спортсмени показали тренування в умовах карантину. волинь, змагання, карантин, спортсмен, тренування

Пандемія коронавірусу зупинила спортивне життя у світі, однак наші спортсмени продовжують підтримувати форму дома та готуватися до змагань.

Про це інформує «Спорт.Район» з посиланням на Волинський регіон. центр з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт” на сторінці у фейсбук.

Як проходить навчально-тренувальний процес під час карантину у Волинських спортсменів?.

Дефлімпійський 3-х разовий чемпіон з кульової стрільби Олександр Колодій був змушений зупинити свої тренування у стрілецькому тирі. Але карантин не зупинив його, спортсмен активно займається вдома та готується до наступних дефлімпійських ігор, які відбудуться у 2021 році.

Учасники чемпіонату світу та Кубку світу з веслування академічного Самолюк Стас, Дмитро Герез та Сивих Андрій теж не сидять склавши руки та активно тренуються вдома готуючись до паралімпійських ігор.

«Вдома звичайно ж тяжче тренуватися ніж на навчально-тренувальних зборах, не вистачає тренажерів та іншого обладнання, але є більше часу на відпочинок між тренуваннями і легше правильно розрахувати свій час. Тренуючись вдома, треба знаходити більше мотивації для себе, адже немає тренерів які будуть тебе скеровувати», – каже Стас.

«Тренуюсь зараз вдома, тренажер «Concept 2», який мені надали у Волинському регіональному центрі з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт». Саме завдяки цьому тренажеру, я і виконую свою основну роботу. Тренер складає план тренувань на тиждень, по якому я і працюю. Обов’язковим є одне тренування на день, плюс загальнорозвиваючі вправи та розтягування», – коментує Андрій.

Тож, попри те, що усі найближчі змагання скасовують чи переносять, графіки хлопців все одно залишаються насиченими.

Спортсмени вправляються на свіжому повітрі у парку та вдома.

Тим часом, спортсмени у всьому світі записують на відео свої тренування. Наприклад, футболісти жартома набивають туалетний папір замість м’яча і закликають залишатися вдома.

Отож, незважаючи на карантин, наші спортсмени тренуються вдома та готуються представляти нашу країну на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*