#ЗдороваНація: вихованці Житомирської обласної ДЮСШОІ взяли участь у виїзному навчально-тренувальному зборі з голболу (ФОТО)

#ЗдороваНація: вихованці Житомирської обласної ДЮСШОІ взяли участь у виїзному навчально-тренувальному зборі з голболу (ФОТО). біла церква, дюсшоі, житомир, голбол, порушення зору

#ЗдороваНація: вихованці Житомирської обласної ДЮСШОІ взяли участь у виїзному навчально-тренувальному зборі з голболу. біла церква, дюсшоі, житомир, голбол, порушення зору

З метою підвищення спортивної майстерності та підготовкою до участі у всеукраїнських змаганнях вихованці Житомирської обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю взяли участь у виїзному навчально-тренувальному зборі з голболу серед спортсменів з порушеннями зору, що проходив у місті Біла Церква Київської області 11-13 серпня.

Як зазначають у ДЮСШОІ, попередні підготовчі змагання у м. Житомирі були направленні на закріплення техніки та тактики змагальної діяльності спортсменів, адаптації різних функціональних систем організму до змагальних навантажень. При цьому підвищився рівень тренованості спортсменів та головне набуття змагального досвіду.

«Навчально-тренувальний збір у Білій Церкві у контрольних поєдинках між командами Київської, Житомирської та Донецької областей дозволив відшліфувати рівень підготовленості спортсменів, оцінити ступінь виправлення попередніх помилок та визначити рівень покращення розвитку рухових якостей та психологічної готовності до змагального навантаження. Результати контрольних змагань вихованців школи у складі двох команд із Житомирської області у спарингу з іншими командами дали можливість коригувати подальшу побудову процесу підготовки до всеукраїнських змагань», – повідомляють у спортивній школі.

Житомирська обласна ДЮСШОІ дякує тренерам за роботу!

Житомирська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*