На 3D-принтері почали друкувати керамічні кістки для імплантації

На 3D-принтері почали друкувати керамічні кістки для імплантації. 3d-принтер, університет сіднея, керамічна кістка, професор хали црейкат, імплантація, person, woman, indoor, human face, bottle. A woman taking a selfie

На 3D-принтері почали друкувати керамічні кістки для імплантації. 3d-принтер, університет сіднея, керамічна кістка, професор хали црейкат, імплантація

Надруковані на 3D-принтері керамічні кістки швидко приживаються та обростають кістковою тканиною після імплантації. Нова технологія, розроблена фахівцями Університету Сіднея під керівництвом професора Хали Црейкат, дає змогу створювати за допомогою 3D-друку кісткові імплантати.

Про це повідомляє Innovation House на своїй сторінці у Facebook.

Як зазначається в повідомленні, коли керамічні кістки установлюють замість пошкоджених унаслідок травми кісток, вони обростають кістковою тканиною і допомагають організму відновлюватися швидше. Технологія дає змогу виготовити протез кістки будь-якої форми та якнайшвидше допомогти пацієнтам із найскладнішими переломами.

Раніше медики із Сіднея вже ділилися новинами щодо прориву в цьому питанні, але тепер, коли технологію істотно вдосконалено, кількість успішно відновлених кісток зросла з 25% до 90%. Причому, як стверджують фахівці, навіть у найскладніших випадках нерухому пов’язку для фіксації постраждалої частини тіла доведеться носити не більше місяця.

Фото: by BSIP/UIG via Getty Images

Укрінформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*