5 травня — Міжнародний день боротьби за права осіб з інвалідністю

5 травня — Міжнародний день боротьби за права осіб з інвалідністю. боротьба, дискримінація, обмеженими можливостями, увага, інвалідність, wheel, wheelchair, bicycle wheel, bicycle, tire, bike, weapon, gun. A person sitting on a bicycle

Міжнародний день боротьби за права осіб з інвалідністю світова спільнота відзначає 5 травня. У цей день 1992 року люди з обмеженими можливостями з 17 країн одночасно провели перший Загальноєвропейський день боротьби за рівні права і проти дискримінації таких людей.

Ні одна категорія громадян не повинна залишитися без уваги влади. Незалежно від національності, релігії, майнового стану, стану здоров’я.

У нас кажуть – особа з інвалідністю. На Заході – люди з обмеженими можливостями здоров’я. По суті – одне й те саме, але в Україні такі люди – одна з самих малозахищених верств населення, – вважають борці за їхні права. Кожен п’ятий має пенсію нижче величини прожиткового мінімуму. Багато з них потребують постійного стороннього догляду.

В Україні за останніми офіційними статистичними даними кількість таких людей зростає. Щороку особами з інвалідністю стають декілька тисяч чоловік.

За матеріалами Українське ділове мовлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*