Батьки дітей, постраждалих від вибухонебезпечних предметів, отримуватимуть підвищену компенсацію – постанова Кабміну

Батьки дітей, постраждалих від вибухонебезпечних предметів, отримуватимуть підвищену компенсацію – постанова Кабміну. вибухонебезпечний предмет, постраждалий, пошкодження, соціальна допомога, інвалідність, building, outdoor, window, skyscraper, city, government building, sky. A large white building

Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до Положення про лікарсько-консультативну комісію, що дозволять підвищити розмір виплати державної соціальної допомоги сім’ям, які утримують дітей з інвалідністю, постраждалих від вибухонебезпечних предметів.

Постанова визначає механізм, за яким встановлюють причину інвалідності дітей, що отримали пошкодження від вибухонебезпечних предметів. Так, для надання дитині статусу постраждалого комісія має отримати витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань. Такий витяг мусить бути сформованим не пізніше як за три місяці до звернення законного представника дитини із заявою про відкриття кримінального провадження стосовно факту отримання ушкоджень здоров’я від вибухонебезпечних предметів. Після отримання витягу ЛКК формує відповідний медичний висновок.

Зміни до постанови роблять її відповідною до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю».

Міністерство охорони здоров’я України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*