Безбар’єрність у наданні послуг на Полтавщині

Безбар’єрність у наданні послуг на Полтавщині. полтавщина, міграційна служба, паспорт, послуга, інвалідність

Безбар’єрність у наданні послуг на Полтавщині. полтавщина, міграційна служба, паспорт, послуга, інвалідність

Для підрозділів Міграційної служби Полтавщини одним з найважливіших завдань є надання якісних адміністративних послуг, зокрема їх безбар’єрність.

На сьогодні з бар’єрами можуть зіткнутися люди з інвалідністю, літні люди, а також маломобільні групи населення – всі ті, хто зазнає в різні періоди життя та за різних обставин складнощів у пересуванні, отриманні послуг, необхідної інформації.

Так, до Київського відділу у м. Полтаві з письмовою заявою звернувся батько особи з інвалідністю за допомогою в обміні паспорта зразка 1994 року. Заявник за станом здоров’я не може самостійно пересуватись та прибути у підрозділ за отриманням даної послуги.

20 вересня, на підставі звернення батька заявника заступник Київського відділу здійснив виїзд за місцем проживання особи з інвалідністю, про що було складено відповідний акт та прийнято документи.

Така процедура відвідування необхідна для ідентифікації особи – заявника. В подальшому вже виготовлений паспорт громадянина України у формі ID-картки буде особисто вручено співробітником міграційної служби за місцем проживання.

Продовжуємо допомагати та оперативно реагувати на потреби людей. Все буде Україна!

Управління ДМС у Полтавській області

Державна міграційна служба України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*