Дотримання прав людей з інвалідністю серед пріоритетів нашої роботи – Віталій Бунечко на зустрічі з Нелею Ковалюк

Дотримання прав людей з інвалідністю серед пріоритетів нашої роботи – Віталій Бунечко на зустрічі з Нелею Ковалюк. віталій бунечко, житомирська ода, неля ковалюк, зустріч, інвалідність

Дотримання прав людей з інвалідністю серед пріоритетів нашої роботи – Віталій Бунечко на зустрічі з Нелею Ковалюк. віталій бунечко, житомирська ода, неля ковалюк, зустріч, інвалідність

Питання соціального захисту, безперешкодного доступу людей з інвалідністю та маломобільних груп населення, а також реалізації обласних цільових програм щодо надання фінансової підтримки об’єднань осіб з інвалідністю голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко обговорив зі своїм новопризначеним радником з питань дотримання прав людей з інвалідністю Нелею Ковалюк.

Розпорядження про призначення радника голова Житомирської ОДА підписав 06 квітня 2020 року.

«Призначити Ковалюк Нелю Дмитрівну радником голови обласної державної адміністрації з питань дотримання прав людей з інвалідністю на громадських засадах на строк повноважень голови обласної державної адміністрації», – йдеться у розпорядженні.

Під час зустрічі 14 квітня були окреслені пріоритетні напрями співпраці та проблемні питання людей з інвалідністю, для ефективного вирішення яких необхідна конструктивна взаємодія облдержадміністрації та громадськості.

На початку зустрічі голова ОДА вручив Нелі Ковалюк посвідчення радника та побажав успіхів у надважливому питанні – забезпеченні дотримання прав людей з інвалідністю.

Довідково. Ковалюк Неля Дмитрівна – голова Житомирської громадської організації людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я», представниця громадської спілки «ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» у Житомирській області, заслужений працівник соціальної сфери України, членкиня виконавчого комітету VII скликання Житомирської міської ради.

Житомирська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*