Громадськість запрошують до обговорення Плану заходів з реалізації Нацстратегії безбар’єрності

Громадськість запрошують до обговорення Плану заходів з реалізації Нацстратегії безбар’єрності. національна стратегія, безбар’єрний простір, обговорення, план заходів, реалізація

Громадськість запрошують до обговорення Плану заходів з реалізації Нацстратегії безбар’єрності. національна стратегія, безбар’єрний простір, обговорення, план заходів, реалізація

Підготовка Плану заходів з реалізації Національної стратегії безбар’єрного простору на 2021-2022 роки — на завершальному етапі. 25 червня стартують громадські обговорення драфту цього документу.

«Безбар’єрність має стати новою суспільною нормою. Кожен громадянин нашої країни має право на комфортний простір без перешкод, не повинен натрапляти на жодні бар’єри – фізичні, інформаційні, освітні, цифрові тощо. Наразі ми запрошуємо громадські організації, які представляють інтереси спільнот, зацікавлених у розвитку безбар’єрності в Україні, долучитися до важливого етапу обговорення Плану заходів з реалізації Нацстратегії безбар’єрності», — зазначила заступниця Міністра розвитку громад та територій України Наталія Козловська.

Громадські обговорення проєкту Плану заходів відбудуться 25, 29 та 30 червня 2021 року. Представники громадських та благодійних організацій, аналітичних центрів, вітчизняні та міжнародні експерти з питань безбар’єрності, представники місцевого самоврядування зможуть взяти участь в обговореннях. Для цього необхідно зареєструватися через форму: https://bit.ly/3xy2VUG.

Нагадаємо, розроблення проєкту Плану заходів з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на 2021-2022 роки координує Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Експертний консорціум, який сформували Центр економічного відновлення, ІСАР Єднання та ГО «Безбар’єрність», надає аналітичну та технічну підтримку міжвідомчій робочій групі при Кабінеті Міністрів для розробки Плану заходів з реалізації Нацстратегії безбар’єрності.

Міністерство розвитку громад та територій України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*