Інфографіка: Розгляд судом справ про обмеження цивільної дієздатності

Інфографіка: Розгляд судом справ про обмеження цивільної дієздатності. обмеження, піклування, суд, цивільна дієздатність, інфографіка, screenshot, cartoon, design, abstract, graphic, template, person. A screenshot of a cell phone

Інфографіка: Розгляд судом справ про обмеження цивільної дієздатності. обмеження, піклування, суд, цивільна дієздатність, інфографіка

Відповідно до статті 241 ЦПКУ, ухвалюючи рішення про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи суд встановлює над нею піклування і за поданням органу опіки та піклування призначає їй піклувальника.

Експерти ГПО «Права людини» розробили інфографіку, де роз’яснюється – які категорії людей можуть бути визнані обмежено дієздатними у судовому порядку, як відбувається процедура, куди необхідно подати заяву, та хто може бути заявником.

Інфографіка створена в рамках проекту «Сприяння ефективному використанню права на доступ до правосуддя осіб з порушеннями психічного здоров’я та обмеженими інтелектуальними можливостями», який здійснюється за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Погляди авторів, викладені у інфографіці, не обов’язково відображають погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду Сполучених Штатів Америки.

ГПО “Права людини”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*