Кабмін затвердив компенсацію вартості санаторної путівки особам з інвалідністю в 35% прожиткового мінімуму

Кабмін затвердив компенсацію вартості санаторної путівки особам з інвалідністю в 35% прожиткового мінімуму. вартість, компенсація, прожитковий мінімум, санаторна путівка, інвалідність, building, outdoor, window, skyscraper, city, government building, sky. A large white building

Кабінет Міністрів України затвердив компенсацію вартості санаторної путівки особам з інвалідністю у розмірі 35% прожиткового мінімуму для тих, що втратили працездатність.

Як передає кореспондент агентства “Інтерфакс-Україна”, відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу в Києві.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман зачитав це рішення серед ухвалених урядом на засіданні без обговорення.

Уряд встановив, що середня вартість путівки для виплати грошової компенсації та компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування обчислюється з розрахунку 35% (з округленням до 1 гривні) розміру прожиткового мінімуму на 1 січня відповідного року для осіб, що втратили працездатність.

Раніше середня вартість путівки встановлювалася Міністерством соціальної політики за поданням Фонду соціального захисту інвалідів та погодженням із Міністерством фінансів.

При цьому Кабмін залишив без зміни положення, згідно з яким особам з інвалідністю І та ІІ груп грошова компенсація виплачується в 100% середньої вартості путівки, а ІІІ групи – 75%.

Інтерфакс-Україна

Одна репліка к “Кабмін затвердив компенсацію вартості санаторної путівки особам з інвалідністю в 35% прожиткового мінімуму”

  1. Лідія :

    та ту середню вартість визначають “від балди” у сміхотворно мікроскопічному розмірі, тому і немає сенсу оббивати пороги кабінетів чиновників, щоби отримати так звану компенсацію. За 25 років інвалідності один раз добилася путівки до санаторію. Це був “Ветеран” в Алушті на 24 дні. І жодного разу не отримувала компенсації. А кабмін робить вигляд, що щось таки робить для інвалідів. А Усього то і треба – раз відмінили державне регулювання цін на споживчі товари, а тарифи зробили не ринкові, а середньоєвропейські, то просто зобовязані впровадити європейські зарплати і пенсії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*