КРЦ стежитиме за дотриманням виборчих прав громадян з інвалідністю на виборах в Україні

КРЦ стежитиме за дотриманням виборчих прав громадян з інвалідністю на виборах в Україні. крц, вибори, меморандум, моніторинг, інвалідність

КРЦ стежитиме за дотриманням виборчих прав громадян з інвалідністю на виборах в Україні. крц, вибори, меморандум, моніторинг, інвалідність

Чеська Міжнародна неурядова організація «Координаційний ресурсний центр» та представник Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю підписали меморандум щодо проведення спільного моніторингу дотримання стану виборчих прав громадян, зокрема осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення під час підготовки та проведення виборів в Україні.

Як передає Укрінформ, про це КРЦ повідомила у Фейсбуці.

18 березня в адміністративній будівлі м. Івано-Франківська документ підписали Ярослав Мартінец, директор Представництва КРЦ в Україні та Микола Макар, Представник Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в Івано-Франківській обласній державній адміністрації.

Меморандум також передбачає інформування громадськості в Україні та ЄС щодо стану забезпечення прав громадян.

Зауважується, що головною метою двосторонньої співпраці є реалізація статутних вимог Міжнародної неурядової організації «Координаційний ресурсний центр» та постанов Кабінету Міністрів України, зокрема «Положення про Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю».

Додамо, що метою КРЦ є публічне поширення інформації, розвиток благодійної й освітньої діяльності, зокрема проявляти інтерес до українського народу, заохочення, співпраця, комунікація та підтримка патріотичних організацій, християнських громад, координування їхньої діяльності, спостерігання за виборами та референдумами, зокрема, в Україні, захист національних, конституційних, духовних і соціально-економічних інтересів громадян, зокрема, молодих українців, української культури, звичаїв, мови формами та методами, які відповідають нормам міжнародного і внутрішньодержавного права, співпраця з церквами та релігійними організаціями, державними та місцевими органами влади, європейськими та світовими організаціями.

Фото: КРЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*