Леся Петрівська взяла участь у 15-й сесії конференції держав – учасниць Конвенції про права осіб з інвалідністю

Леся Петрівська взяла участь у 15-й сесії конференції держав – учасниць Конвенції про права осіб з інвалідністю. конвенція, леся петрівська, допомога, конференція, інвалідність

Леся Петрівська взяла участь у 15-й сесії конференції держав – учасниць Конвенції про права осіб з інвалідністю. конвенція, леся петрівська, допомога, конференція, інвалідність

Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Леся Петрівська у складі делегації України взяла участь у 15-й сесії конференції держав – учасниць Конвенції про права осіб з інвалідністю. Конференція проходить 14-16 червня в місті Нью-Йорк (Сполучені Штати Америки).

За словами Лесі Петрівської, повномасштабне військове вторгнення російської федерації на територію України принесло багато жертв та скалічило життя сотень тисяч людей.

«Україна самостійно невзмозі здолати всі наслідки війни, тому нам вкрай необхідна підтримка та допомога світової демократичної спільноти. Так під час конференції з іноземними партнерами ми обговорили питання фінансової підтримки для тимчасово переміщених осіб, а також створення умов безбар’єрності просторів, особливо в пунктах розміщення евакуйованих людей з інвалідністю, лікарнях та центрах надання адміністративних послуг. Крім цього вже зараз необхідно розробити програми розбудови системи доказової реабілітації в Україні для поранених, в тому числі осіб з інвалідністю, та започаткувати дієві механізми створенням субсидованих робочих місць для осіб з інвалідністю. У цей складний воєнний час також вкрай потрібно фахово надавати психологічну допомогу всім постраждалим дітям та дорослим задля того, щоб подолати стрес та тривогу», – наголосила Леся Петрівська.

Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю додала, що наразі для мешканців вже доступні різного роду соціальні програми, проте масштаби запитів від постраждалих і дотичних до війни людей, є в рази більшими.

Київська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*