Люди з обмеженими можливостями просять уряд надати їм доступніше лікування

Люди з обмеженими можливостями просять уряд надати їм доступніше лікування. захворювання, звернення, карантин, лікування, інвалідність, bicycle, outdoor, tree, wheel, bicycle wheel, bike, land vehicle, person, tire, vehicle. A man riding on the back of a bicycle

Громадяни України, які мають інвалідність, просять уряд переглянути законопроект про страхові виплати та санаторне лікування для осіб з вадами.

Звернення:

“Відповідно до частини третьої статті 42 Закону України . Про загальнообязкове державне соціальне страхування , закон №1105 Фонд фінансує витрати на медичну реабілітацію , санаторно курортне лікування , придбання специальних засобів пересування за висновками медико социальної комісії та індивідуальною програмую реабілітації особи з інвалідністю. Також статтею 29 Закону №1105 встановлено, що для забезпечення відновлення здоровья застрахована особа мае право на лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно курортних закладів після перенесених захворювань і трамв за рахунок коштів Фонду.

Проте здійснення видатків на медичну та соціальну допомогу Законом 13.04.2020 № 553-IX вперіод дії карантину обмежено. Ми інваліди праці просимо Вас звернутись до Кабінету Міністров України, та до Верховної Ради України, внести зміни в Закон №553 та доповнити перелік страхових виплат , за якими Фонд здійснюе поточні видатки , включивши до нього : Санаторно курортне лікування для інвалідів праці. Страхові витрати на медичну та соціальну допомогу потерпілим від нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань. Витрати на лікування в реабілітаційному відділенні санаторно курортного закладу після перенесених захворювань і травм.” – публікує слова Едуарда Мазура “Електронна книга скарг України”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*