Мінсоцполітики підготувало відеоролики про роботу з Централізованим банком даних з проблем інвалідності

Мінсоцполітики підготувало відеоролики про роботу з Централізованим банком даних з проблем інвалідності. мінсоцполітики, цбі, відеоролик, забезпечення, інвалідність, wheel, sky, bicycle wheel, bicycle, land vehicle, tire, vehicle, outdoor, bike, sports equipment. A close up of a bicycle

Міністерство соціальної політики України, з метою належного виконання вимог Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю та організації ефективної роботи щодо своєчасного безкоштовного забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, підготувало відповідні відео-інформаційні матеріали щодо роботи в Централізованому банку даних з проблем інвалідності.

Механізм безкоштовного забезпечення осіб технічними та іншими засобами реабілітації визначено Порядком забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 № 321.

Зазначеним Порядком передбачено, що забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації здійснюється згідно з двосторонніми та трьохсторонніми договорами, укладеними органом соціального захисту населення з підприємством, із відповідним відображенням їх в Централізованому банку даних з проблем інвалідності (ЦБІ).

Відеоролик 1 – Етапи формування трьохсторонніх договорів – завантажити

Відеоролик 2 – Етапи формування двосторонніх договорів – завантажити

Відеоролик 3 – Виплата грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації – завантажити

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*