На Львівщині відбулась Всеукраїнська конференція щодо правового захисту осіб з інвалідністю

На Львівщині відбулась Всеукраїнська конференція щодо правового захисту осіб з інвалідністю. львівщина, конференція, суспільство, інвалідність, інтеграція, floor, person, table, indoor, sitting, furniture, clothing, man, group, people. A group of people sitting at a table

На Львівщині відбулась Всеукраїнська конференція щодо правового захисту осіб з інвалідністю. львівщина, конференція, суспільство, інвалідність, інтеграція

7 серпня на Львівщині відбулась Всеукраїнська конференція «Забезпечення захисту прав та правового захисту осіб з інвалідністю – запорука їх ефективної інтеграції в суспільство». Мета заходу – аналіз забезпечення в Україні захисту прав осіб з інвалідністю відповідно до Конвенції ООН.

Участь у заході взяла заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук, представники служби у справах дітей та департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА, Кабінету Міністрів України, Міністерства соціальної політики, Міністерства юстиції України, Уповноваженого ВРУ з прав людини, Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю, представники громадських організацій.

Як зазначила Оксана Стоколос-Ворончук, Львівщина неодноразово виступала ініціатором внесення змін до чинного законодавства в частині надання додаткових пільг та соціальних гарантій для осіб з інвалідністю, в тому числі і для осіб постраждалих під час Революції Гідності та учасників російсько-української війни та їх сімей. Зокрема в районах області запровадили інклюзивне навчання в закладах освіти, де охопили різні нозології захворювань дітей.

«І надалі, всі завдання щодо реалізації відповідних заходів повинні бути орієнтовані на конструктивну співпрацю всіх гілок влади із залученням громадських організацій», – наголосила Оксана Стоколос-Ворончук.

Відтак в межах заходу учасники розглянули питання забезпечення правового захисту осіб з інвалідністю як запоруку їх ефективної інтеграції в суспільство, результати парламентського контролю у сфері дотримання законодавства України про права і свободи людини і громадянина стосовно людей з інвалідністю, додержання в Україні прав і законних інтересів людей з інвалідністю, реалізацію в регіонах України правового захисту осіб з інвалідністю.

Мостиська районна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*