На сайті МВС впроваджено функцію «Почуй мене» для людей із порушеннями слуху (ВІДЕО)

На сайті МВС впроваджено функцію «Почуй мене» для людей із порушеннями слуху (ВІДЕО). мвс, почуй мене, порушення слуху, послуга, інвалідність

На сайті МВС впроваджено функцію «Почуй мене» для людей із порушеннями слуху. мвс, почуй мене, порушення слуху, послуга, інвалідність

Послуги Міністерства внутрішніх справ стали більш доступними для людей з інвалідністю. За даними МОЗ, в Україні майже 2 мільйони людей мають розлади слуху, 30% з них щодня спілкуються жестовою мовою. Відтепер вони можуть звернутися до будь-якої служби МВС та отримати зворотній зв’язок.

МВС підтримує Національну стратегію зі створення безбар’єрного простору в Україні та долучається до впровадження сучасних технологій для людей з інвалідністю, зокрема до пілотного проєкту «Почуй мене», який спрощує отримання послуг для людей із порушеннями слуху.

На вебсайті МВС встановлений спеціальний віджет «Вушко». Він дозволяє громадянам у режимі онлайн ефективно комунікувати з відомством. Зокрема, зв’язатися з оператором, який володіє жестовою мовою, задати свої запитання та отримати на них відповіді.

Для з’єднання з перекладачем жестової мови та отримання зворотного зв’язку необхідно ввести таку інформацію:

– ПІБ;

– контактний телефонний номер;

– адресу електронної пошти.

Як зазначає радник міністра внутрішніх справ Антон Гулідін, пілотний проєкт «Почуй мене» вже показав хороші результати.

«Завдяки інноваційним системам 400 тисяч українців з порушенням слуху мають повноцінний доступ до всіх сервісів МВС. Ми прагнемо, щоб життя всіх без винятку наших співгромадян було безпечним, зручним і комфортним», – зазначає радник очільника МВС.

У рамках Національної стратегії з безбар’єрності органи системи МВС України продовжують реалізовувати й інші проєкти, направлені на доступність послуг для людей з інвалідністю.

Департамент комунікації МВС України

МВС України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*