Олена Зеленська і Мінцифри презентували освітній серіал «Держава без бар’єрів»

Олена Зеленська і Мінцифри презентували освітній серіал «Держава без бар’єрів». держава без бар’єрів, мінцифри, олена зеленська, серіал, інвалідність

Олена Зеленська і Мінцифри презентували освітній серіал «Держава без бар’єрів». держава без бар’єрів, мінцифри, олена зеленська, серіал, інвалідність

Перша леді Олена Зеленська і Міністерство цифрової трансформації презентували освітній серіал «Держава без бар’єрів».

Як передає Укрінформ, про це Зеленська повідомила у Фейсбуці.

«Держслужбовець, а не бюрократ. Посадовець, якому не байдуже. Який розмовляє зрозумілою мовою, спілкується тактовно й людяно. Недосяжний ідеал? Зовсім ні, цього можна й треба навчитися. І ми починаємо вчити», – заявила перша леді.

Зеленська зазначила, що з її ініціативи на порталі «Дія.Цифрова освіта» (Міністерство цифрової трансформації) виходить новий освітній курс «Держава без бар’єрів», створений спеціально для фахівців публічної служби.

За її словами, цей курс про те, як держслужбовцям розуміти й враховувати потреби різних громадян: людей з інвалідністю, літніх, батьків з маленькими дітьми, як правильно спілкуватися в кожному випадку, як роз’яснити, допомогти, як чути й доносити свою думку, як передусім бачити людину.

«Усе це й називається «безбар’єрність», адже усунення безлічі обмежень і проблем починається саме з правильного спілкування та уважного ставлення. За планами Національного агентства України з питань державної служби наш освітній серіал «Держава без бар’єрів» стане частиною програм із підвищення кваліфікації для всіх українських держслужбовців», – заявила Зеленська.

Перша леді впевнена, якщо кожен його перегляне та засвоїть принципи доступності, повагу до людського розмаїття, стане більш відкритим і уважним, покращаться не лише державні послуги, а кращою стане вся держава.

Як повідомляв Укрінформ, у квітні 2021 року уряд ухвалив Національну стратегію зі створення безбар’єрного простору на період до 2030 року та згодом затвердив план заходів з її реалізації.

21 січня у Києві презентували інформаційний «Довідник безбар’єрності», що допоможе підвищити обізнаність у питаннях безбар’єрності, різноманіття та інклюзії.

Фото: ОП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*