Паралімпійський чемпіон Демчук захищає права людей з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО)

Паралімпійський чемпіон Демчук захищає права людей з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО). андрій демчук, київ, навчальний курс, презентація, інвалідність

Паралімпійський чемпіон Демчук захищає права людей з інвалідністю. андрій демчук, київ, навчальний курс, презентація, інвалідність

5 лютого у Києві відбулась презентація навчального курсу “Захист прав людей з інвалідністю” у вигляді бесіди під час сніданку за участю чемпіона літніх Паралімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро, заслуженого майстра спорту України Андрієм Демчуком, який розкрив секрети, як стати переможцем у житті.

За словами співавторки курсу Ірини Федорович, Демчук знає все про перемоги і шлях до успіху. У спорті, в повсякденному житті та у боротьбі за права людини, бо він на власному прикладі показує, що ми можемо бути повноцінними членами громади, корисними і вдячними.

“Цей проєкт стартував більше, ніж півроку тому. Я є одним із співавторів курсу захисту прав людей з інвалідністю на Рrometheus. Основне бажання, яке нас стимулювало робити цей курс – спробувати дати реальні варіанти вирішення своїх проблем для людей з інвалідністю”, – розповідає Демчук ASPI.

За словами параолімпійського чемпіона, йому досить часто доводиться руйнувати стереотип про те, що люди з інвалідністю в Україні потребують лише турботи й опіки. Доводиться переконувати, що першочергово людям з обмеженими можливостями потрібні рівні права.

“Це безкоштовний курс. Круто, що після того як ви закінчите цей курс і відповісте на всі тестові завдання, зможете отримати сертифікат. І серйозний бонус від нашої організації, якщо ви вдало пройдете курс – виграєте грант (гроші) для реалізації своєї правозахисної ідеї. Десь в селищі або в містечку зможете реалізувати свою ідею”, – поділився Демчук подробицями проєкту з ASPI.

Інформаційне агентство ASPI

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*