Паспортні документи без перешкод для людей з обмеженими можливостями

Паспортні документи без перешкод для людей з обмеженими можливостями. id-картка, документ, міграційна служба, паспорт, інвалідність

Паспортні документи без перешкод для людей з обмеженими можливостями. id-картка, документ, міграційна служба, паспорт, інвалідність

Можливість отримання біометричного паспорта для людей з інвалідністю жодним чином не обмежується, навіть для людей, які не можуть пересуватись самостійно у зв’язку з тривалим розладом здоров’я. Цей напрямок роботи міграційників є важливою складовою реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору.

Про людей, які не можуть пересуватись самостійно, подбав законодавець, прописавши процедуру оформлення ID-картки та закордонного паспорта. А на практиці реалізують працівники підрозділів Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області під час виїзних прийомів додому.

Перший візит спеціалісти здійснюють аби ототожнити особу та отримати зразок підпису, за можливості, для подальшого внесення до паспорта, а вдруге приносять додому готовий паспортний документ вже для отримання. Також документ можуть отримати законні представники безпосередньо у підрозділі Міграційної служби.

Серед переліку документів для таких категорій заявників є обов’язкове надання висновку медичної комісії, що засвідчує стан здоров’я особи, яка не може пересуватися самостійно, та фотокартка. Всі інші документи за загальними вимогами.

Для надання своєчасних і якісних послуг людям з інвалідністю, які не можуть пересуватись самостійно, міграційники тісно співпрацюють з органами місцевого самоврядування та соціальними службами, що забезпечують їх соціальний захист.

Управління ДМС у Кіровоградській області

Державна міграційна служба України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*