Прийом внутрішньо переміщених осіб у Дніпропетровському геріатричному пансіонаті

Прийом внутрішньо переміщених осіб у Дніпропетровському геріатричному пансіонаті. дніпропетровський геріатричний пансіонат, внутрішньо переміщена особа, прийом, підопічний, інвалідність

Прийом внутрішньо переміщених осіб у Дніпропетровському геріатричному пансіонаті. дніпропетровський геріатричний пансіонат, внутрішньо переміщена особа, прийом, підопічний, інвалідність

Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Дніпропетровській області Тетяна Кокшарова та регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Оксана Крупій разом з інспектором з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності з дислокацією в Дніпропетровській області УДПЛ Національної поліції України Наталією Урман відвідали комунальний заклад «Дніпропетровський геріатричний пансіонат» Дніпропетровської обласної ради.

За попередньою домовленістю з керівництвом закладу було анонсовано та проведено прийом громадян. В основному підопічні закладу звертались із проханням роз’яснити їм порядок оформлення пенсії по інвалідності. Внутрішньо-переміщених осіб цікавили питання щодо можливості фіксації фактів руйнування майна, оформлення втрачених документів, зокрема, тих, які підтверджують наявність інвалідності та надають право на отримання відповідних виплат.

За результатами прийому, мешканцям пансіонату надано відповідні роз’яснення, керівництву закладу викладено наявні проблеми підопічних та акцентовано увагу на необхідності сприяння в їх вирішенні.

Окрім цього, представники Офісу Омбудсмана оглянули умови проживання внутрішньо-переміщених осіб, дізналися про якість харчування, можливість отримання медичної допомоги, проведення реабілітації осіб з інвалідністю.

У Дніпропетровському геріатричному пансіонаті наразі знайшли прихисток жителі Авдіївки, Маріуполя, Слов’янська та інших міст Донецької та Луганської областей.

Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*