Продовжуємо документувати: у Золочівському відділі оформили паспорт для жінки з інвалідністю

Продовжуємо документувати: у Золочівському відділі оформили паспорт для жінки з інвалідністю. документ, міграційна служба, паспорт, проект, інвалідність

Продовжуємо документувати: у Золочівському відділі оформили паспорт для жінки з інвалідністю. документ, міграційна служба, паспорт, проект, інвалідність

Життєрадісна та усміхнена. Їй всього лиш 45-ть… Ірині із дитинства призначено опікуна через стан здоров’я. Пересуватися вона сама не може. Проте, позитиву та любові до життя у неї можна ще й позичати.

У зв’язку з виповненням 45-ти років вона завітала у підрозділ міграційної служби, щоб оформити паспорт громадянина України у вигляді ID-картки та одночасно документ, що дозволяє перетинати кордон.

Працівники Золочівського відділу відібрали біометричні дані громадянки, сфотографували та належно оформили документи. Тож, вже скоро пані Ірина матиме на руках обидва паспорти.

Нагадаємо, Уряд України прийняв постанову, якою запровадив експериментальний проект щодо одночасного оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Реєстрації на електронну чергу для оформлення двох паспортів немає, а тому реєструйтеся лише на одну чергу (або ID-картка, або закордонний паспорт), але при оформленні повідомте працівника про бажання отримати два документи.

Головне управління ДМС у Львівській області

Державна міграційна служба України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*