Рада ухвалила законопроект щодо діяльності організацій, заснованих особами з інвалідністю

Рада ухвалила законопроект щодо діяльності організацій, заснованих особами з інвалідністю. верховна рада україни, діяльність, організація, підприємство, інвалідність

Рада ухвалила законопроект щодо діяльності організацій, заснованих особами з інвалідністю. верховна рада україни, діяльність, організація, підприємство, інвалідністьВерховна рада України ухвалила за основу та в цілому проект закону № 2439 щодо створення умов діяльності для підприємств і організацій, засновані громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю. Відповідне рішення підтримали 360 народних депутатів України, передає кореспондент УНН.

Проект Закону № 2439 про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов діяльності для підприємств та організацій, які засновані громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю передбачає стимулювання діяльності таких підприємств та організацій шляхом продовження дії податкової пільги та приведення термінології у відповідність до законів.

Так, законопроект передбачає продовжити на два роки (до 2025 року) термін дії пільгової ставки з податку на додану вартість за операціями з постачання товарів та послуг, що виготовляються та постачаються організаціями чи підприємствами осіб з інвалідністю.

Окрім того, передбачено привести законодавство у відповідність до положень Конвенції про права осіб з інвалідністю у частині вживання терміну “особа з інвалідністю” замість “інвалід”.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський підписав указ “Про підвищення ефективності заходів у сфері прав осіб з інвалідністю”, з метою створення умов для реалізації соціального захисту людей з інвалідністю та покращення доступу до медицини, освіти, праці та транспортної інфраструктури.

Антоніна Карташева

Джерело: УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*