Реабілітація дітей з інвалідністю цьогоріч профінансована лише на 18% – уповноважена Президента

Реабілітація дітей з інвалідністю цьогоріч профінансована лише на 18% – уповноважена Президента. дар’я герасимчук, реабілітація, уповноважена президента, фінансування, інвалідність

Міністерство фінансів цього року профінансувало програму відшкодування за рахунок бюджетних коштів вартості реабілітаційних послуг для дітей із інвалідністю лише на 18%.

Про це написала Радниця – уповноважена Президента з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’я Герасимчук у Фейсбуці, повідомляє Укрінформ.

“Отримала багато коментарів від батьків і опікунів щодо проблем з фінансуванням реабілітації дітей з інвалідністю, передбачених постановою №309 КМУ”, – зазначила вона.

Уповноважена Президента пояснила, що ця постанова, прийнята Кабінетом Міністрів навесні 2019 року, передбачає щорічне відшкодування за рахунок бюджетних коштів вартості реабілітаційних послуг для дітей установам, що мають необхідну ліцензію.

За її словами, завдяки цьому зменшувалось фінансове навантаження на батьків та опікунів дітей з інвалідністю.

“Цього року Міністерство фінансів профінансувало цю програму лише на 18%”, – підкреслила Герасимчук.

Водночас вона поінформувала, що мала зустріч із міністром соціальної політики Мариною Лазебною на цю тему і домовилися подати спільне звернення до Міністерства фінансів з вимогою повного фінансування програми “Реабілітація дітей з інвалідністю” у 2022 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*