Рівненщина долучилась до засідання Ради безбар’єрності

Рівненщина долучилась до засідання Ради безбар’єрності. рада безбар’єрності, рівненщина, засідання, суспільство, інвалідність

Рівненщина долучилась до засідання Ради безбар’єрності. рада безбар’єрності, рівненщина, засідання, суспільство, інвалідність

Рівненська ОДА долучилася онлайн до засідання Ради безбар’єрності під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та за участі першої леді Олени Зеленської.

Рівненщину представляв очільник області Олександр Коваль.

Під час діалогу було зазначено, що для половини нашого суспільства люди з інвалідністю залишаються невидимими. А також лише чверть опитаних бачать їх у громадських місцях. А таких людей в країні офіційно понад 3 мільйони.

“Рівненщина робить впевнені кроки до створення безбар’єрного середовища. Так, наприклад, усі 546 закладів загальної середньої освіти мають безперешкодний доступ до першого поверху. Усі будівлі, в яких розміщені місцеві державні адміністрації та їхні структурні підрозділи, доступні для осіб з інвалідністю. І це лише частина того, що вже зроблено”, – сказав Олександр Коваль.

Також він додав, що коли люди невидимі, то вони позбавлені можливостей. Завдання як влади, так і суспільства зробити людей з інвалідністю видимими.

Рівненська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*