Санаторно-курортне лікування осіб з інвалідністю

Санаторно-курортне лікування осіб з інвалідністю. захворювання, путівка, санаторно-курортне лікування, соціальний захист, інвалідність, cartoon, design, graphic, illustration, vector, poster, vector graphics. A close up of a logo

Санаторно-курортне лікування осіб з інвалідністю. захворювання, путівка, санаторно-курортне лікування, соціальний захист, інвалідністьВідповідно до Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 №187 (далі Порядок) управління соціального захисту населення забезпечують за рахунок коштів державного бюджету безплатними путівками до санаторно-курортних закладів осіб з інвалідністю усіх категорій.

Особи з інвалідністю від загального захворювання та з дитинства забезпечуються путівками строком на 18 днів в порядку черговості. Особи з інвалідністю із захворюваннями хребта та спинного мозку (І-ІІ групи) – строком 35 днів в порядку черговості.

Забезпечення путівками осіб з інвалідністю згідно зазначеного Порядку здійснюється шляхом відшкодування вартості путівки санаторно-курортним закладам відповідно до укладених тристоронніх договорів (особа з інвалідністю – управління – санаторій).

Гранична вартість путівки для відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування визначається щороку Мінсоцполітики за погодженням з Мінфіном.

Так у 2018 році гранична вартість путівки становить:

  • для осіб з інвалідністю від загального захворювання та з дитинства – 6822 грн. (без ПДВ);
  • для осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку – 20685 грн. (без ПДВ).

Забезпечення санаторно-курортним лікуванням здійснюється в межах кошторисних призначень з врахуванням черговості згідно дати постановки на облік.

Протягом 2018 року управлінням соціального захисту населення Крюківського району шляхом укладання тристоронніх договорів планується оздоровити в санаторіях 20 осіб з інвалідністю від загального захворювання та з дитинства і 7 осіб з інвалідністю з наслідками травм та захворюваннями хребта та спинного мозку.

Для постановки на облік для забезпечення санаторно-курортною путівкою необхідно звернутися до управління соціального захисту за місцем реєстрації з наступними документами: медичною довідкою форми 070-0, паспортом, довідкою про присвоєння ідентифікаційного номеру, довідкою МСЕК про встановлення групи інвалідності, пенсійним посвідченням, трудовою книжкою.

Звертаємо увагу, що після закінчення строку дії медичної довідки форми 070-0, але не рідше ніж один раз на три роки, подається нова медична довідка. У разі неподання такої довідки особа, яка понад три роки перебуває на обліку для забезпечення санаторно-курортною путівкою, знімається з обліку.

За більш детальною інформацією з питання забезпечення санаторно-курортними путівками осіб, які зареєстровані в Крюківському районі м. Кременчука просимо звертатись до управління соціального захисту населення за адресою: вул. І.Приходька, 90, кабінет 118, тел. 6-21-95, та осіб, які зареєстровані в Автозаводському районі м. Кременчука – до управління соціального захисту населення за адресою: пр. Свободи, 66, кабінет 15, тел. 79-10-26.

За інформацією департаменту соціального захисту населення та питань АТО

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*