Смизька ОТГ: батьки дітей з інвалідністю створили громадську організацію

Смизька ОТГ: батьки дітей з інвалідністю створили громадську організацію. го життя з надією, смизька отг, допомога, цукровий діабет, інвалідність

Смизька ОТГ: батьки дітей з інвалідністю створили громадську організацію. го життя з надією, смизька отг, допомога, цукровий діабет, інвалідністьФото із заходу для активних жінок Смизької ОТГ.

У Смизькій громаді, що на Дубенщині, з’явилася нова неурядова організація

7 лютого офіційно зареєстрували Громадську організацію «Товариство батьків дітей з особливими потребами та осіб з інвалідністю «Життя з надією». Як повідомляють на сторінці Агенція розвитку «Інтонація змін», створити її вирішили активні жінки – матері дітей із цукровим діабетом, які впродовж кількох останніх місяців працювали над розробкою статуту та основних напрямів діяльності, інформує «Район.Дубно».

Засновниками ГО стали Марія Кузьмич, Любов Ярова, Галина Стець, Сергій Поліщук. Очолила новостворене товариство Олеся Кубик.

Метою створення громадської організації інвалідів є представництво інтересів та захист прав інвалідів, здійснення заходів щодо соціального захисту та залучення їх до активного суспільного життя у Смизькій громаді.

Організація планує розробляти і проваджувати в життя комплексні програми допомоги особам з інвалідністю. Спільно з місцевою владою мають намір створювати особам з інвалідністю необхідні умови для реалізації громадянських і соціально-економічних прав і можливостей участі у формуванні доступного середовища життєдіяльності. Ще забезпечуватимуть безбар’єрний доступ таких осіб до соціальних і комунальних об’єктів.

Ще до офіційної реєстрації у рамках проєкту «Залучення вразливих груп населення Смизької ОТГ до прийняття рішень на місцевому рівні та активного громадського життя» засновники ГО спільно з місцевою владою розробили Соціальну програму сприяння неповнолітнім хворим на цукровий діабет «Дамо дітям шанс» на 2020–2022 роки, Програму «Забезпечення дітей з вадами слуху слуховими апаратами на 2020 рік».

Зараз активістки активно працюють над Програмою підтримки людей з інвалідністю на 2020–2022 роки», яку депутати розглянуть вже 11 лютого на черговому засіданні селищної ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*