Спитала дозволу на пільговий проїзд. Криворізький маршрутник нагрубив і висадив жінку з інвалідністю

Спитала дозволу на пільговий проїзд. Криворізький маршрутник нагрубив і висадив жінку з інвалідністю. кривий ріг, водій, маршрутка, пільговий проїзд, інвалідність

Криворожанка Олена Долгополова поскаржилась у соцмережах на водія маршрутки 208, який грубо повівся з її матір’ю-інвалідом, коли та спитала дозволу на пільговий проїзд.

“16 лютого, 10.00. Пенсіонерка з паличкою, обмежена у русі, сідає у 208-му маршрутку на мкр. Гірницький. У салоні – лише кілька людей. Їхати їй до тисячки. Запитує дозвіл на пільговий проїзд. Пільговиків у салоні немає. І тут водія «понесло»: “Ви сіли не на зупинці (хоча жінка сідала біля АТБ, де завжди зупиняються маршрутки), ви не ввічливо звернулися”.

Жінка не витримала агресії і передала гроші за проїзд, але водій на цьому не заспокоївся і почав виголошувати палку “промову”, що йому всі пільговики заважають.

“Заберіть свої гроші”, – врешті заявив пенсіонерці і висадив її на «офіційній» зупинці 5 мкр.Гірницький, – розповіла пані Олена.

“Ця жінка -моя мама! Їхала вона до лікарні! Але ж і його батьки можуть опинитися в такій же ситуації, та й він сам у цьому житті ні від чого не застрахований. Мама не запам’ятала номер маршрутки, дуже засмутилася, але я думаю «герой» про себе дізнається. Хочеться йому побажати – стався до людей так, як хочеш, щоб ставилися до тебе”, – підсумувала криворожанка.

Спитала дозволу на пільговий проїзд. Криворізький маршрутник нагрубив і висадив жінку з інвалідністю. кривий ріг, водій, маршрутка, пільговий проїзд, інвалідність

ТРК “Рудана”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*