Суд відмовився пом’якшити запобіжний захід лікарю-експерту, який вимагав хабар в учасника АТО

Суд відмовився пом’якшити запобіжний захід лікарю-експерту, який вимагав хабар в учасника АТО. лікар-експерт, суд, учасник ато, хабар, інвалідність, person, indoor, hammer, tool. A person sitting on a table

Київський апеляційний суд залишив без змін запобіжний захід, обраний судом першої інстанції для лікаря-експерта відділу експертизи Центральної військово-лікарської комісії МОУ, викритого на вимаганні хабара в учасника АТО за надання групи інвалідності.

Так, на засіданні у четвер, суд апеляційної інстанції розглянув скаргу захисту на обраний підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави розміром 2 млн 100 тис. грн.

Прокурор Київської місцевої прокуратури №5 категорично заперечував на зміні чи пом’якшенні запобіжного заходу, а також висловився проти зменшення розміру застави, обумовлюючи свою позицію ризиками, передбаченими КПК України, а саме можливістю підозрюваного впливати на потерпілого чи свідків, ухилятися від слідства, знищити чи спотворити докази, що мають значення для кримінального провадження, тощо.

Заслухавши доводи учасників процесу, суд відмовив стороні захисту у задоволенні скарги та залишив рішення суду першої інстанції без змін.

Прес-служба прокуратури міста Києва

Прокуратура міста Києва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*