Тетяну Баранцову призначено Урядовим Уповноваженим з прав осіб з інвалідністю

Тетяну Баранцову призначено Урядовим Уповноваженим з прав осіб з інвалідністю. тетяна баранцова, призначення, професіоналізм, урядовий уповноважений, інвалідність

Тетяну Баранцову призначено Урядовим Уповноваженим з прав осіб з інвалідністю. тетяна баранцова, призначення, професіоналізм, урядовий уповноважений, інвалідністьРозпорядження Кабінету Міністрів України про призначення Баранцової Тетяни Вікторівни Урядовим Уповноваженим з прав осіб з інвалідністю ухвалене 8 квітня на засіданні Уряду.

«Незважаючи на події останніх років, що відбуваються в нашому регіоні, Тетяна Баранцова вивела на новий рівень діяльність Луганського обласного центру соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями, – наголосив голова обласної державної адміністрації Сергій Гайдай. – Проблеми юнаків та дівчат з інвалідністю вирішують на найвищому рівні, вони приймають участь у численних місцевих та всеукраїнських спеціалізованих масових заходах. Тобто, їх чують та їм допомагають. Тож, таке підвищення – це значна відповідальність. Однак, упевнений, що це призначення повністю виправдає наші сподівання!»

Очільник Луганщини додав, що професіоналізм, управлінський талант, організаторські здібності Тетяни Баранцової в подальшому сприятимуть досягненню значних успіхів на благо людей з інвалідністю.

«Її багаторічний досвід та упевненість стануть у нагоді на новій посаді. І вона повністю може розраховувати на підтримку обласної влади», – акцентував Сергій Гайдай.

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*