Тячівський суд виніс вирок у справі невропатолога-хабарника

Тячівський суд виніс вирок у справі невропатолога-хабарника. тячів, вирок, лікар, суд, інвалідність, table, person, indoor, wooden, hammer, tool. A close up of a person sitting on a wooden table

23 травня Тячівський районний суд виніс вирок у кримінальній справі лікаря неврологічного відділення КЗ «Тячівська районна лікарня №1», повідомляє Tyachiv.com.ua.

Як йдеться у тексті вироку, оприлюдненому в Єдиному державному реєстрі судових рішень, 5 червня 2017 року лікар попросив 8 тисяч гривень за видачу виписки з історії хвороби із інформацією, необхідною для отримання групи інвалідності. 4 липня 2017 р., близько 10-ї год., на подвір’ї Тячівської РЛ №1 одержав вищевказану суму.

Дії обвинуваченого органом досудового розслідування кваліфіковані за ч. 4 ст. 354 КК України (із змінами, внесеними згідно Законами № 198 VIII від 12.02.2015 р., № 770-VIII від 10.11.2015 р.) по кваліфікуючій ознаці – підкуп працівника підприємства, установи, організації, кваліфікуючими ознаками якого є одержання працівником підприємства, установи чи організації, який не є службовою особою, неправомірної вигоди, для себе за вчинення будь-яких дій з використанням становища, яке займає працівник на підприємстві, в установі чи організації, в інтересах того, хто надає таку вигоду, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди.

Разом із обвинувальним актом суду було надано угоду про визнання винуватості від 28.12.2017 р., що укладена між обвинуваченим та прокурором прокуратури Закарпатської області.

В суді обвинувачений визнав свою вину у вчиненні інкримінованого йому злочину.

Суд затвердив угоду про визнання винуватості та ухвалив визнати підсудного винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 354 КК України і призначити йому покарання у виді штрафу в розмірі 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (8500 гривень).

Вирок може бути оскаржений до апеляційного суду Закарпатської області через Тячівський районний суд протягом 30 днів з дня його проголошення.

Одна репліка к “Тячівський суд виніс вирок у справі невропатолога-хабарника”

  1. Олександр :

    а за грати за хабар?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*