“У 2021 році послуги МВС стали більш доступними для людей з інвалідністю”, – радник міністра внутрішніх справ Антон Гулідін (ВІДЕО)

“У 2021 році послуги МВС стали більш доступними для людей з інвалідністю”, – радник міністра внутрішніх справ Антон Гулідін (ВІДЕО). мвс, доступність, послуга, проєкт, інвалідність

“У 2021 році послуги МВС стали більш доступними для людей з інвалідністю”, – радник міністра внутрішніх справ Антон Гулідін. мвс, доступність, послуга, проєкт, інвалідність

У рамках “Національної стратегії з безбарєрності” підрозділи МВС України продовжують реалізовувати проєкти, направлені на доступність послуг для людей з інвалідністю.

Радник міністра внутрішніх справ України Антон Гулідін повідомив про ініціативи з безбарєрності, які запрацювали у 2021 році та про послуги, які стануть доступними на початку 2022 року.

Також радник міністра розповів про робочі місця для людей з інвалідністю, послуги для людей з порушенням зору, додаток, завдяки якому людина жестовою мовою може звернутися по допомогу та про курси для водіїв жестовою мовою.

МВС України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*