У Дніпрі на лаві підсудних опинилася лікар, яка спричинила державі збитки у сумі понад 185 тис грн

У Дніпрі на лаві підсудних опинилася лікар, яка спричинила державі збитки у сумі понад 185 тис грн. дніпро, кримінальне правопорушення, лікар, суд, інвалідність, table, tableware, cup, coffee cup, indoor, mug, saucer, candle, serveware, tea. A cup of coffee on a table

У Дніпрі на лаві підсудних опинилася лікар, яка спричинила державі збитки у сумі понад 185 тис грн. дніпро, кримінальне правопорушення, лікар, суд, інвалідністьДніпропетровською місцевою прокуратурою №2 затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно голови обласної медико-соціальної експертної комісії за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Встановлено, що вказана особа, діючи всупереч інтересам служби, підписала та видала рішення про встановлення громадянину 3 групи інвалідності, достовірно знаючи про відсутність у медичній документації підтвердження поставленому діагнозу. Внаслідок цього громадянин безпідставно отримав грошову допомогу з державного бюджету у сумі понад 185 тис грн.

Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

Прокуратура Дніпропетровської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*