У Кабміні пояснили, хто зможе витратити ковідну тисячу на ліки та комунальні послуги

У Кабміні пояснили, хто зможе витратити ковідну тисячу на ліки та комунальні послуги. кабмін, комунальні послуги, лікарські засоби, єпідтримка, інвалідність

Мова йде про вакцинованих громадян з інвалідністю І та ІІ груп.

У Кабміні пояснили, хто зможе витратити ковідну тисячу на ліки та комунальні послуги. кабмін, комунальні послуги, лікарські засоби, єпідтримка, інвалідністьКабмін надасть можливість громадянам з інвалідністю І та ІІ груп витратити ковідну тисячу на ліки та комунальні послуги / фото УНІАН

Кабінет міністрів надасть можливість громадянам з інвалідністю І та ІІ груп витратити тисячу гривень на лікарські засоби і комунальні послуги в рамках програми “єПідтримка“.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду.

“Ми приймемо сьогодні протокольне рішення про розширення можливостей програми для іншої категорії осіб. Це вакциновані громадяни з інвалідністю І та ІІ груп, які зможуть витрачати ковідні гроші на лікарські засоби та комуналку, коли вона буде підключена до цієї програми”, – сказав він.

Леся Лещенко

Одна репліка к “У Кабміні пояснили, хто зможе витратити ковідну тисячу на ліки та комунальні послуги”

  1. В мене питання. Чому б не зробити можливість витратити ковідну тисячу знаходячись прямо вдома? Особливо для нас в зимовий період.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*