У Комітеті пройде стажування стипендіатка першої в Україні школи політичної участі для жінок та дівчат з інвалідністю «Лідерка»

Будинок Верховної Ради України, Київ, фото. комітет, лідерка, наталія шишолік, стажування, стипендіатка, tree, outdoor, sky, building, city, dome, day. A large white building

З 24 лютого по 6 березня 2020 року у Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів за ініціативою Громадської організації людей з інвалідністю «Боротьба за права» пройде стажування стипендіатка першої в Україні школи політичної участі для жінок та дівчат з інвалідністю «Лідерка» Наталія Шишолік.

Проект «Лідерка» має на меті мотивувати жінок активно долучатися до політичних процесів та державотворення в Україні, ставати носіями змін на регіональному та національному рівні.

Перша в Україні школа політичної участі для жінок та дівчат з інвалідністю «Лідерка» – це ініціатива, яка реалізується громадською організацією людей з інвалідністю «Боротьба за права» за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги від уряду Великої Британії.

Громадська організація людей з інвалідністю «Боротьба за права» займається захистом прав людей з інвалідністю в Україні. Організація діє з метою реалізації та захисту прав людини і основоположних свобод, просування загальнолюдських цінностей через проведення освітньо-просвітницької, мистецької та інформаційної діяльності; відстоювання рівності та недискримінації, свободи слова, інклюзії та розвитку громадянського суспільства в Україні.

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*