У Луцьку людям з інвалідністю розказали, як безоплатно отримати послуги юриста

У Луцьку людям з інвалідністю розказали, як безоплатно отримати послуги юриста. луцьк, правова допомога, пільга, юрист, інвалідність

У Луцьку людям з інвалідністю розказали, як безоплатно отримати послуги юриста. луцьк, правова допомога, пільга, юрист, інвалідність

Захист прав людей з інвалідністю. Саме під такою назвою у п’ятницю, 17 січня, відбувся захід для осіб з інвалідністю – членів Волинської обласної благодійної організації стомованих інвалідів «Астом – Волинь», ГО «Волинське об’єднання ветеранів, інвалідів та потерпілих на виробництві «Захист», який провели представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Ірина Кушпетюк та Луцького місцевого центру Максим Усаченко й параюрист Зоряна Світлицька у бібліотеці-філії № 10 для дорослих м. Луцька, інформує «Волинь24».

Розпочинаючи захід, Ірина Кушпетюк акцентувала увагу учасників громадських організацій на системі безоплатної правової допомоги та послугах, які надають центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги та відповідні бюро, адже то – хороша можливість для них дізнатись актуальну правову інформацію та отримати консультації, а за потреби скористатись кваліфікованою допомогою юристів чи адвокатів системи для представництва інтересів в суді, захисту та складання документів процесуального характеру.

Фахівці Луцького місцевого центру ознайомили присутніх із пільгами, які передбачені для людей з інвалідністю, зокрема, на медикаменти та лікування, отримання путівок, транспортні послуги, оплату житлово-комунальних послуг тощо.

Юристи наголосили на тому, що для отримання пільг по інвалідності у 2020 році необхідно оформити такі документи:

– посвідчення, яке підтверджує відповідний статус або пенсійне посвідчення;

– довідку про призначення виплат за Законом «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю»; довідку про видачу державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю.

Учасники зустрічі виявили неабияку зацікавленість темою розмови та отримали відповіді на питання соціально-побутового забезпечення, медичного обслуговування, сімейного права тощо.

Довідково:

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96, е-mail: .

Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Прогресу, 7, тел. (0332) 770717, 770719, e-mail: .

Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*