У львівських ЦНАПах з’явилися онлайн-сурдоперекладачі (ВІДЕО)

У львівських ЦНАПах з’явилися онлайн-сурдоперекладачі (ВІДЕО). львів, цнап, вади слуху, нечуючий, онлайн-сурдоперекладач

У Львові мають можливість оформити документи за кілька хвилин люди з вадами слуху, інформує “Zaxid.net”.

У ЦНАПах на площі Ринок і на вулиці Костя Левицького вже працюють онлайн-сурдоперекладачі. Вони у скайп-режимі через планшет допомагають людям із вадами слуху отримати потрібну інформацію: подати звернення чи забрати готові документи.

Працюють і миттєві повідомлення: це коли мова адміністратора перетворюється в текст, а текст, що друкує нечуючий, — озвучується адміністратору. Для такого спілкування достатньо також відсканувати спеціальний QR-код за допомогою свого смартфона. І розпочати онлайн-чат з експертом.

«Ми розуміємо, що інклюзія це не бюрократична вимога часу, а реальність і залучення всіх верств населення, для отримання якісних, швидких та зрозумілих адміністративних послуг», – каже в.о. начальника міського управління адміністрування послуг Мар’яна Дюганчук.

Одночасно для незрячих осіб в ЦНАПі облаштували мнемосхеми шрифтом Брайля. Аби людина самостійно могла зорієнтуватися в приміщенні.

Володимир Шешурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*