У Запоріжжі обговорили проблемні питання дотримання прав осіб з інвалідністю в умовах карантину

У Запоріжжі обговорили проблемні питання дотримання прав осіб з інвалідністю в умовах карантину. уповноважений, карантин, обмеження, онлайн захід, інвалідність

У Запоріжжі обговорили проблемні питання дотримання прав осіб з інвалідністю в умовах карантину. уповноважений, карантин, обмеження, онлайн захід, інвалідність

Регіональним координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Запорізькій області Сергієм Бізденежним проведено онлайн-захід «Дотримання прав осіб з інвалідністю в період карантину». Участь у заході взяли представники громадських і благодійних організацій, адвокати та блогери.

Під час заходу обговорили проблемні питання дотримання прав осіб з інвалідністю під час дії запроваджених карантинних заходів, зокрема: обмеження або заборону пересування громадським транспортом, обмеження в доступності державних органів, ризики пов’язані із дотриманням прав на звернення, доступу до отримання медичних послуг.

В умовах запровадженого карантину люди з інвалідністю стикаються з різними обмеженнями, які негативно впливають не лише на комунікацію, але й доступ до інфраструктури державних органів, установ, підприємств і організацій.

Учасники заходу дізналися про можливості і повноваження Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у захисті прав людини в Україні, порядок звернення до Уповноваженого за захистом, розгляд і перевірку таких звернень, порядок поновлення порушених прав людини.

Учасники заходу отримали індивідуальні онлайн-консультації.

Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*