Урядовий уповноважений з прав осіб з інвалідністю Тетяна Баранцова промоніторила дотримання прав людей з інвалідністю у Чернівецькій області

Урядовий уповноважений з прав осіб з інвалідністю Тетяна Баранцова промоніторила дотримання прав людей з інвалідністю у Чернівецькій області. тетяна баранцова, чернівецька область, поїздка, урядовий уповноважений, інвалідність

Урядовий уповноважений з прав осіб з інвалідністю Тетяна Баранцова промоніторила дотримання прав людей з інвалідністю у Чернівецькій області. тетяна баранцова, чернівецька область, поїздка, урядовий уповноважений, інвалідністьУрядовий уповноважений з прав осіб з інвалідністю Тетяна Баранцова під час моніторингової поїздки щодо дотримання прав людей з інвалідністю до Чернівецької області ознайомилася з роботою та умовами перебування 163 осіб у Черешському психоневрологічному будинку-інтернаті та 10 дітей у Магальському дитячому будинку-інтернаті.

Під час відвідин за взаємодії із керівниками відповідних територіальних громад були розв’язані деякі проблемні питання двох людей з інвалідністю з непростими долями.

Також на зустрічі з представниками місцевих організацій людей з інвалідністю, Тетяна Баранцова обговорила найбільш актуальні питання, які потребують врегулювання як на місцевому, так і на центральному рівнях.

Урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю під час наради за участі голови Чернівецької ОДА Сергія Осачука та понад шістдесяти керівників територіальних громад, ознайомила гостей з діючими програмами, за допомогою яких можливе розв’язання багатьох проблем доступності надання медичних послуг людям з інвалідністю.

За результатом цієї наради Тетяна Баранцова планує найближчим часом організувати онлайн зустріч з керівництвом територіальних громад Чернівецької області з важливих питань щодо врахування потреб людей з інвалідністю в умовах їх лікування від коронавірусної хвороби.

Урядовий уповноважений з прав осіб із інвалідністю

Кабінет Міністрів України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*