Урядовий уповноважений з прав осіб з інвалідністю Тетяна Баранцова відвідала Луганську та Донецьку області

Урядовий уповноважений з прав осіб з інвалідністю Тетяна Баранцова відвідала Луганську та Донецьку області. донецька область, луганська область, тетяна баранцова, урядовий уповноважений, інвалідність

Урядовий уповноважений з прав осіб з інвалідністю Тетяна Баранцова відвідала Луганську та Донецьку області. донецька область, луганська область, тетяна баранцова, урядовий уповноважений, інвалідність

Минулого тижня (17-21 січня 2022 року) Урядовий уповноважений з прав осіб з інвалідністю Тетяна Баранцова з робочою поїздкою перебувала в Луганській та Донецькій областях.

Тетяна Баранцова провела зустрічі та обговорила з представниками об’єднаних територіальних громад чисельні питання людей з інвалідністю, які мають статус внутрішньо переміщених осіб, щодо вирішення житлових проблем, отримання соціальних, освітніх послуг, а також щодо залучення їх до активного життя в громаді.

В ході поїздки Тетяна Баранцова та представниця Апарату Урядового уповноваженого відвідали Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас» (м. Краматорськ Донецька область), Луганський обласний Центр реабілітації для дітей з інвалідністю «Відродження» (м. Рубіжне, Луганська область), Попаснянський центр комплексної реабілітації «Лелека» (м. Попасне, Луганська область), Сватівську обласну спеціальну школу (м. Сватове, Луганська область) та Кремінську обласну спеціальну школу.

За час робочої поїздки за сприянням Тетяни Баранцової відбулись: Другий фестиваль творчості «Повір у себе!» для дітей з інвалідністю, що мешкають в містах Попасна, Золоте та Гірське; фестиваль для дітей та молоді з інвалідністю внутрішньо переміщених осіб в м. Святогірськ; Всеукраїнський інклюзивний фестиваль творчості дітей та молоді «ВОСТОК – СХІД – WEST – 2022», в якому взяли участь діти з різних областей України.

Відбулися зустрічі із організаціями громадянського суспільства, із батьками дітей та молоді з інвалідністю та представниками місцевих органів влади з міст Щастя, Новоайдар, Лисичанськ, Золоте, Рубіжне, Кремінна, Станиця Луганська, на яких вирішувались питання щодо забезпечення технічними засобами реабілітації, санаторно-курортним лікуванням, необхідними медичними засобами дітей, що хворіють на цукровий діабет, та розв’язання житлових проблем ВПО.

Також в компактному поселенні ВПО в санаторії «Святі Гори» м. Святогірськ відбулась нарада, в якій взяли участь керівництво ОТГ, профільні спеціалісти, представники громадських організацій, мешканці санаторію – переселенці з інвалідністю, за результатами якої було прийняте рішення щодо створення робочої консультативної групи та було організовано надання необхідних консультацій стосовно постановки на квартирний облік людей з інвалідністю.

Крім того, представник Слов`янського відділу Агентства ООН у справах біженців в Україні запевнив учасників наради про всебічну підтримку у вирішенні порушених питань.

Урядовий уповноважений з прав осіб із інвалідністю

Кабінет Міністрів України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*