В облдержадміністрації обговорили питання забезпечення захисту прав осіб з інвалідністю

В облдержадміністрації обговорили питання забезпечення захисту прав осіб з інвалідністю. миколаївська ода, захист, семінар, інвалідність, інтеграція

В облдержадміністрації обговорили питання забезпечення захисту прав осіб з інвалідністю. миколаївська ода, захист, семінар, інвалідність, інтеграція

19 грудня відбувся семінар для голів районних організацій осіб з інвалідністю «Забезпечення захисту прав осіб з інвалідністю – запорука їх ефективної інтеграції в суспільство».

Організатором заходу були департамент соціального захисту населення Миколаївської ОДА та Миколаївська обласна організація Всеукраїнської організації «Союзу осіб з інвалідністю України».

Вступним словом присутніх привітала директорка департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА Оксана Єльчієва та голова Миколаївської обласної організації ВО СОІУ Ольга Степаненко.

Також в засіданні взяли участь директорка обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Ірина Чекарь, головний лікар обласного центру МСЕК Віра Бєлякова, регіональний координатор взаємодії з громадськістю уповноваженого ВРУ з прав людини в Миколаївській області Вадим Жепало, в.о.начальника управління містобудування та архітектури ОДА Світлана Григор’єва, директор офісу з розвитку місцевого самоврядування Миколаївської області Олег Ільницький.

На семінарі обговорювалися основні проблеми життєдіяльності осіб з інвалідністю області.

Головною метою заходу було передбачено розробку і застосування конкретних рішень, які зможуть дозволити особам з інвалідністю рівноправно брати участь у суспільному житті міста та області.

Подібні заходи спонукають осіб з інвалідністю до активної громадської позиції, продемонструвати діяльність громадських організацій у вирішенні нагальних актуальних проблем людей з інвалідністю та привернути увагу влади до таких проблем.

За результатами зустрічі відбулось жваве обговорення проблемних питань, на які учасники заходу отримали ґрунтовні відповіді.

Миколаївська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*