В ОДА у режимі відеоконференції обговорили проблеми людей з інвалідністю під час пандемії COVID-19

В ОДА у режимі відеоконференції обговорили проблеми людей з інвалідністю під час пандемії COVID-19. covid-19, івано-франківськ, відеоконференція, пандемія, інвалідність

В ОДА у режимі відеоконференції обговорили проблеми людей з інвалідністю під час пандемії COVID-19. covid-19, івано-франківськ, відеоконференція, пандемія, інвалідність

З ініціативи Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю Тетяни Баранцової 15 квітня відбувся захід в режимі відеоконференції з фахівцями департаментів Івано-Франківської облдержадміністрації, які відповідають за напрямки охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Керівник апарату Урядового уповноваженого Віталій Мущинін повідомив, що днями Кабінет міністрів України затвердив план заходів щодо підтримки осіб з інвалідністю на період дії карантину.

На порядку денному порушено низку питань на тему: «Люди з інвалідністю в ситуації пандемії COVID- 19».

«Люди з інвалідністю мають найбільшу втрату здоров’я, багато з них опинилися за межею бідності. Тому їх підтримка людей з інвалідністю потребує міжсекторальної співпраці структурних підрозділів облдержадміністрації», – зазначив представник Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в Івано-Франківській області Микола Макар.

Наразі, як зазначила, заступник директора департаменту – начальник управління соціального захисту населення ОДА Галина Сеник в закладах системи соціального захисту населення області забезпечено санітарно-гігієнічні та протиепідемічні засоби, діють карантинні кімнати (за потребою), здійснюється належний догляд за людьми з інвалідністю.

Про вакцинацію людей з інвалідністю розповіла головний спеціаліст департаменту охорони здоров’я ОДА з організації первинної медико-санітарної допомоги Юлія Монюк, а про особливість роботи обласного бюро МСЕК в умовах пандемії COVID –19, який здійснює заочний огляд пацієнтів і працює в дистанційному режимі прийняття рішень, – заступник головного лікаря Івано-Франківського обласного бюро медико-соціальної експертизи Любомир Процик.

Участь у відеоконференції взяли 35 учасників, а також представники інститутів громадянського суспільства.

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*