“Ваше право”: як отримати компенсацію за придбання необхідних людині з порушенням зору гаджетів (ВІДЕО)

“Ваше право”: як отримати компенсацію за придбання необхідних людині з порушенням зору гаджетів (ВІДЕО). тзр, аудіоподкаст ваше право, гаджет, компенсація, порушення зору

“Ваше право”: як отримати компенсацію за придбання необхідних людині з порушенням зору гаджетів. тзр, аудіоподкаст ваше право, гаджет, компенсація, порушення зору

У другому епізоді аудіоподкасту “Ваше право” юрист ГО “Харківська асоціація незрячих юристів” Олександр Ніколайчук розповідає, яким чином можна отримати грошову компенсацію за придбання Технічних засобів реабілітації.

До переліку ТЗР входять: Брайлівський або із мовленевим виходом годинники, диктофон зі звуковим меню, а також багатофункціональний диктофон, що читає книжки в форматі DAISY тощо. А ще можна отримати відшкодування за придбання спеціальної тростини, наконечників та мобільних телефонів.

У подкасті ви почуєте, як легко вправляється із смартфоном незрячий юрист Олександр, а головне як він швидко оформив всі документи для отримання грошової компенсації за необхідні людині з порушення зору гаджети.

Аудіоподкаст був підготовлений в межах проекту “Сприяння місцевим територіальним громадам у захисті прав осіб з інвалідністю”, що здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Перший випуск подкасту “Ваше право”

Михайло Ізюмський

Портал “Громадський Простір”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*