Віце-прем’єр-міністр: У цьому році для підтримки розвитку інклюзивної освіти у Держбюджеті вперше передбачено майже 210 млн грн

Віце-прем’єр-міністр: У цьому році для підтримки розвитку інклюзивної освіти у Держбюджеті вперше передбачено майже 210 млн грн. павло розенко, засідання, особливими освітніми потребами, інвалідність, інклюзивна освіта, cartoon, smile, illustration, drawing, child art, abstract, vector graphics. A drawing of a cartoon character

У цьому році для підтримки розвитку інклюзивної освіти у Державному бюджеті України вперше передбачено цільові видатки у сумі майже 210 млн гривень. Про це у ході засідання Ради у справах осіб з інвалідністю заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Це вперше в історії України, починаючи з 2017 року, у Держбюджеті передбачено цільові видатки за рахунок коштів субвенції у сумі майже 210 млн грн на додаткові послуги для учнів з особливими освітніми потребами інклюзивних та спеціальних класів», – сказав він.

За словами Павла Розенка, у порівнянні з попереднім 2016/2017 навчальним роком на 53% збільшилася кількість учнів в інклюзивних класах (з 2 720 до 4 180 осіб) та на 7% (з 5 265 до 5 669 осіб) збільшилася кількість учнів з особливими потребами, для яких навчально-виховний процес організовано у спеціальних класах загальноосвітніх шкіл за місцем проживання дітей.

Також Віце-прем’єр-міністр зазначив, що більш ніж на 22% збільшилася мережа загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із складними порушеннями розвитку (навчально-реабілітаційних центрів) та відповідно учнів у них.

Служба Віце-прем`єр-міністра України

Урядовий портал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*