Відбувся діалог Міністра соціальної політики України Марини Лазебної з громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю

Відбувся діалог Міністра соціальної політики України Марини Лазебної з громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю. марина лазебна, громадське об'єднання, консультация, підтримка, інвалідність

Відбувся діалог Міністра соціальної політики України Марини Лазебної з громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю. марина лазебна, громадське об'єднання, консультация, підтримка, інвалідність

За ініціативою Міністра соціальної політики України Марини Лазебної 20 травня 2021 року відбулися публічні консультації з громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю щодо проекту Закону України „Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки діяльності громадських об’єднань осіб з інвалідністюˮ.

Важливість таких консультацій підкреслює той факт, що 108 представників громадських об’єднань виявили бажання та взяли участь в онлайн-обговоренні.

Міністр соціальної політики України Марина Лазебна презентувала законопроект, окреслила проблемні питання, які потребували обговорення, та зазначила, що запровадження інституційної підтримки громадських об’єднань надасть можливість посилити інституційну спроможність та інституційний розвиток громадських об’єднань осіб з інвалідністю, представництво інтересів осіб з інвалідністю на державному та місцевому рівнях.

Усі учасники діалогу мали можливість виступити та надати свої пропозиції до законопроекту.

Кінцева мета міністерства – підготувати законопроект, який би максимально враховував позицію громадянського суспільства та сприяв розвитку громадських об’єднань осіб з інвалідністю в Україні та відповідав Зауваженням загального порядку № 7 (2018) про участь осіб з інвалідністю, включаючи дітей з інвалідністю, через громадські об’єднання, які представляють їхні інтереси.

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*